Image

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Swarzędzu wzięli udział w przeglądzie twórczości pn. „Zlot Talentów" organizowanym przez Fundację Polskich Kawalerów Maltańskich, finansowanym ze środków Powiatu Poznańskiego.

Podczas przeglądu prezentowane były prace plastyczne o charakterze przestrzennym, autoportrety kubistyczne, fotografie w kategoriach „Moje najlepsze selfie”, a także „Życie jest piękne”. Uczestnicy przeglądu brali również udział w występach na żywo teatralnych oraz wokalnych, które przysporzyły wielu emocji od wzruszenia do rozbawienia.  W tym roku przy wielomiesięcznej współpracy uczestników i terapeutów z Środowiskowego Domu Samopomocy  w Swarzędzu uczestnicy zaprezentowali spektakl teatralny pn. „Szamana-mana”, który otrzymał pierwsze miejsce oraz teledysk pn. „Człowiek”, który otrzymał drugie miejsce. Zarówno sztuka teatralna jak i teledysk miały głębokie przesłanie. Zapraszamy do obejrzenia konkursowych nagrań na stronie Środowiskowego Domu Samopomocy w Swarzędzu, możecie je Państwo znaleźć pod adresem sds-swarzedz.pl lub na stronie portalu społecznościowego facebook wpisując w wyszukiwarkę  https://www.facebook.com/sdsswarzedz/. Ponadto uczestnicy otrzymali również wyróżnienia i jedną nagrodę za indywidualne prace w kategorii fotografia.

Zwieńczeniem konkursu było wybranie „Talentu Roku”, choć dla nas już samo uczestnictwo stało się wartością, cieszymy się, że zdobyliśmy tak wysokie miejsca.

Pliki wideo:

https://youtu.be/08NA3nW61B0

https://youtu.be/JLK5FCSTiI4